
HVA: Weekend van de Wetenschap
Ontdek techniek bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!
Zet 4 oktober in je agenda! De Hogeschool van Amsterdam opent deze dag haar deuren voor het Weekend van de Wetenschap. Kom langs en programmeer je eigen muziekbeat, stap in een vliegtuigsimulator en leer spoorzoeken als een pro.
Het Weekend van de Wetenschap is leuk voor klein en groot. Er zijn meer dan 30 activiteiten: doe mee aan workshops, bekijk demonstraties, luister naar verhalen of ontdek de tentoonstellingen. Een bezoek is sowieso de moeite waard, want vanaf de 13e verdieping heb je een prachtig uitzicht over Amsterdam.
Klik door naar de website voor meer informatie en alle activiteiten!
Data:
- zaterdag 4 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Weekend van de Wetenschap
Rhijnspoorplein 2
1091 GM Amsterdam
Openingstijden
van 11:00 - 16:00 uurPrijs
Gratis toegangToon op kaart
Meer inspiratie


Leuke binnen- en buitenactiviteiten
Zomerkriebels, kleuren, speuren en racen bij Avontuurfabriek!
ZomerLab op fort Pampus
Zin in iets anders deze zomervakantie? Check het ZomerLab op Pampus!
Topografie oefenen in de vakantie
Topografie van Nederland – provincies en provinciehoofdsteden oefenen tijdens je zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
8x leukste zandstrandjes in het Gooi
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan vooral bij een gezellig strandje, waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af, want er zijn er verschillende in de buurt. Deze zandstrandjes in 't Gooi vinden wij het leukst!