Glazuurfeestje: Keramiek beschilderen
Een creatief en gezellig glazuurfeestje!
Word jij ook zo blij van alle prachtige glazuren op handgemaakte keramiek, of heb je een zwak voor mooie beschilderingen?
Tijdens een Glazuurfeestje ga jij zelf aan de slag met een ontwerp naar keuze. Je kiest een stuk uit de biscuit-collectie zoals een bord, kom, mok, kannetje, vaas, schaal of zelfs een botervloot en deze ga je glazuren met een eigen ontwerp. Je hebt hiervoor keus uit 20 prachtige kleuren glazuur. Uiteraard staan er diverse voorbeelden ter inspiratie op tafel en niet te vergeten: wat lekkers.
Na afloop wordt je werkstuk voor je afgebakken, ophalen kan na ongeveer 2 weken.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips voor in de voorjaarsvakantie
Hieronder vind je onze favoriete uittips in 't Gooi om er samen lekker op uit te gaan! Fijne vakantie, Maud
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!