Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Basisjaar muziekles

Kinderen starten met de jaarcursus Kraak de Code op verschillende locaties in 't Gooi. Volg een proefles!

Vanaf maandag 8 t/m vrijdag 12 september begint de jaarcursus Kraak de Code op diverse locaties Bussum, Huizen, Laren en Weesp.

Kraak de Code is een basisjaar muziek voor leerlingen uit groep 3 & 4 van de basisschool. In Kraak de Code gaan leerlingen mee op ontdekkingstocht langs de verschillende muziektekens. Onderweg moeten de verschillende codes gekraakt worden om nieuwe tekens te ontdekken en gaan ze zelf muziek maken.

Door middel van allerlei spelletjes en opdrachten leren de leerlingen zo de verschillende tekens van het notenschrift kennen en niet te vergeten, zelf toe te passen en ten gehore brengen. Zingend met boomwhackers, allerlei slaginstrumenten en vanaf halverwege het jaar het klokkenspel.

In de eerste maanden staat het begrip van maat, ritme, en ritmisch notenschrift centraal. Na de kerstvakantie worden deze bouwstenen verder ontwikkeld en wordt er een start gemaakt met het melodisch notenschrift. De leerlingen leren dan liedjes en melodieën spelen op het klokkenspel. Gedurende de hele cursus blijft zingen en bewegen een belangrijke rol innemen in de lessen. De cursus wordt afgesloten met een grote gezamenlijke voorstelling met al onze basisvorming leerlingen in een echt theater.

De groepen bestaan uit 6 tot 12 leerlingen. Bij minder dan 6 leerlingen wordt de lesduur aangepast. Instromen is mogelijk tot aan de herfstvakantie. Let op: de tijden en dagen zijn onder voorbehoud.

Kraak de Code start met 3 proeflessen en kosten hiervan zijn € 30. Mocht de leerling niet verder willen, dan kan hij/zij na de 3de proefles stoppen door een mail te sturen naar info@degooischemuziekschool.nl. Zonder bericht stroomt de leerling automatisch door naar het restant van de jaarcursus.

Kijk op de website voor meer info en de lesdagen per locatie.

De Gooische muziekschool

Doctor Schaepmanlaan 8

1402 BV Bussum

Openingstijden Zie website. Klik door via de roze button
Prijs zie website, klik door via de roze button
Mail direct

Mail direct naar De Gooische muziekschool

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cursus Zeemeermin zwemmen

Leer zwemmen als een échte zeemeermin bij de Trits in Baarn!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Laren of Huizen

HMHC Hilversum

De Hilversumse Mixed Hockeyclub is een echte familieclub waar gezelligheid en ambitie hand in hand gaan.
Bekijk

Muziekles voor Kleuters

Start met een nieuwe reeks muzieklessen voor kleuters bij De Gooische Muziekschool!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen

De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!

Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!

Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!

Uittips zomervakantie in ’t Gooi

Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!