Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie de Woensberg

Gezellig uit eten met het hele gezin!

Op zoek naar een fijne plek om samen met het gezin te genieten van een lekkere maaltijd? Deze brasserie biedt een warme, ontspannen sfeer waar jong en oud zich snel thuis voelt. Van een vers ontbijt tot een smakelijk diner – er is voor ieder wat wils. Ook voor een gezellige borrel of een zoete traktatie tussendoor is er volop keuze.

Er zijn kindvriendelijke opties op het menu en voorzieningen die het voor ouders nét even makkelijker maken. Denk aan ruimte voor kinderwagens, kinderstoelen en een prettige, ongedwongen sfeer waar kinderen welkom zijn.

Een feestje vieren? Het team denkt graag mee en zorgt dat alles tot in de puntjes geregeld is.

Een fijne plek om samen herinneringen te maken, zonder zorgen.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Brasserie de Woensberg

Woensbergweg 5

1272 JP Huizen

Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi

Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips

Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…

Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.