Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uurtje de boer

De plek voor ‘vieze kleren’ en ‘stro-kriebels’

Het leven als boer is leuk, maar hard werken. Daarom kan boer Arnold jouw hulp goed gebruiken. Heb je altijd al eens willen weten hoe het is om te leven als boer. Kom dan een uurtje meehelpen op de Boerderij van Hoeve Ravenstein.

Je mag boer Arnold meehelpen met het verzorgen van de koeien en kalfjes. ‘s Zomers in het weiland en ‘s Winters in de stal. Uiteraard zijn er nog genoeg andere boerderij klusjes te doen, zoals het voeren van de ezel en geiten, het erf vegen, een rondje door het weiland lopen en door de moes- en pluktuin. Natuurlijk mag je als afsluiter ook even plaatsnemen op de trekker!

Papa’s en mama’s, opa’s en oma’s zijn gewaarschuwd. Op onze boerderij mag je namelijk vies worden! Meehelpen met de koeien voeren in het weiland geeft nog wel eens ‘vieze kleren’ en van het strooien van gedroogd gras bij de geiten kun je ‘stro-kriebels’ krijgen. Maar we beloven, dat je vooral veel plezier zult beleven.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • zaterdag 14 februari 2026
  • zaterdag 21 februari 2026
  • zaterdag 18 april 2026
  • zaterdag 17 oktober 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Hoeve Ravenstein

Ravensteinselaan 3

3744 ML Baarn

Openingstijden 09:30-10:30 uur
Mail direct

Mail direct naar Hoeve Ravenstein

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

SoWhat Kinderconcert

SoWhat speelt klassiek, jazz en speelse klanken voor kinderen van 1 tot 92!

Familie atelier

Gezellig met het hele gezin kunst maken, dat is pas leuk!

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Peppa Pig Live – Samen op stap | 2+ (try-out)

Oink, oink! Peppa Pig is terug in een splinternieuwe, vrolijke theatervoorstelling bij Speeldoos in Baarn
Reserveer

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi

Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…

Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.