Kinderyoga
Doe mee en ontdek hoe leuk kinderyoga is!
In de lessen yoga voor kinderen combineren ze beweging en plezier, om zo balans, flexibiliteit en zelfvertrouwen bij kinderen te ontwikkelen.
De bieb gebruikt altijd avonturen uit leesboeken ter inspiratie! Deze les staat in het teken van winter.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- vrijdag 19 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Bibliotheek Hilversum
's-Gravelandseweg 55
1217 EH Hilversum
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x Hapjes voor het kerstdiner op school
Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!
Hilversum Kerstspecial
Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie
6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen
De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!