Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monet bij Fabrique des Lumières

Stap deze kerstvakantie in de kleurrijke wereld van Monet en Rousseau!

Beleef samen met je kinderen een onvergetelijke kunstervaring bij Fabrique des Lumières. Wandel door de beroemde schilderijen van Claude Monet en zie hoe de waterlelies, de Japanse brug en de zonovergoten Seine tot leven komen.

Daarna neemt Henri Rousseau je mee naar een mysterieuze jungle vol exotische dieren, dansende figuren en levendige kleuren, waarin alles lijkt te kunnen. Beeld, licht en geluid werken samen om je een ervaring te geven waarin je niet alleen kijkt naar kunst, maar er middenin staat: een magische manier om kunst te ontdekken voor jong en oud.

Tickets geven toegang tot beide experiences.

Klik op de roze button voor tickets en meer informatie over deze expositie!

TIP: Benieuwd naar meer museum uitjes voor het hele gezin? Check de eropuit pagina!

Iedere openingsdag te zien, check de website

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naar Disney On Ice!

Boek nu tickets voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie en maak onvergetelijke herinneringen

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Winterkasteel bij Muiderslot!

Van 10 december 2025 t/m 11 januari 2026 staat het Muiderslot volledig in het teken van de winter.

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie, check alle tips!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen

De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

11x favoriete en feestelijke kersthapjes

Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!