Open dag honk- en softbal HCAW Bussum
Kom gezellig een kijkje nemen op de honk- en softbalvereniging in Bussum tijdens de Open Dag!
Zondag 11 januari 2026 organiseert honk- & softbalvereniging HCAW weer een Open Dag voor jongens en meisjes in de leeftijd van zes tot en met twaalf jaar oud. Iedereen in deze leeftijdscategorie is, samen met hun ouders, tussen 13.00 en 15.00 uur van harte welkom in de Rob Hoffmann Vallei. Kinderen kunnen kennismaken met honk- en softbal via een leuke en laagdrempelige clinic, begeleid door enthousiaste trainers.
Op speelse wijze leren ze vangen, gooien en slaan, met nadruk op (spel)plezier en sportiviteit.
Aanmelden
De Open Dag vindt plaats op het terrein van HCAW aan de Zanderijweg 4–6 in Bussum. Deelname is gratis. Vooraf aanmelden is gewenst. Aanmelden kan door het sturen van een mail naar tc@hcaw.nl.
Materiaal is aanwezig
Voor handschoenen, knuppels en ander spelmateriaal wordt gezorgd. Om deel te nemen wordt wel gevraagd om voor uw kind (sport)schoenen mee te nemen waar makkelijk op bewogen kan worden. De middag wordt gehouden in onze eigen trainingshal.
Gratis proeftraining
Ouders zijn van harte welkom om te komen kijken. Er is koffie en thee, en natuurlijk ruimte voor vragen. Voor de kinderen is er limonade en iets lekkers. Na afloop krijgt iedere jonge deelnemer gratis proeftrainingen aangeboden voor een verdere kennismaking met deze leuke sport.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Honkbalvereniging HCAW Bussum
Zanderijweg 4
1403 XV Bussum
Openingstijden
zie tekstPrijs
Zie tekstToon op kaart
Meer inspiratie
De Gele Duikmachine (4+)
Beatles voor kinderen bij Singer Laren. Zing samen mee met de grote hits in een vrolijk familieconcert.
Noet Noet en het geheime kasteelfeest
Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!
Hilversum Meivakantiespecial vol uittips
Ontdek samen de leukste meivakantie tips in Hilversum met Live Hilversum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.