Voorstelling: Zeg maar dag
Een ontroerende voorstelling over afscheid en weer ontmoeten!
Poëtische theatervoorstelling over afscheid nemen
Of het nu gaat om de peuterspeelzaal, je lievelingspotlood, dat ene vriendje, je oma of die vertrouwde plek waar je alles kent; vroeg of laat moeten we allemaal afscheid nemen. Maar hoe doe je dat eigenlijk? En wat als jij degene bent die achterblijft?
In Zeg maar dag doen drie performers allerlei pogingen tot afscheid nemen en achterblijven. Ze zwaaien, verdwijnen, doen alsof ze gaan, zwaaien nog wat meer, omhelzen, zingen elkaar toe en oefenen in blijven – ook als de ander dat niet doet. Verdriet van missen en de vreugde van elkaar weer vinden wisselen elkaar razendsnel af. Want dat wat je soms overspoelt, kan ook wegzinken, om daarna weer zachtjes boven te komen drijven. En misschien is verdriet ook gewoon maar liefde die een weg naar buiten zoekt.
Muziektheater vol emotie voor jonge kinderen
Met weinig woorden en veel muziek laat Zeg maar dag emoties op poëtische wijze stromen en biedt op troostende wijze ruimte aan grote gevoelens voor kleine mensen van vier jaar en ouder.
Beeld: Ai Rich
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- maandag 29 maart 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
City of Wesopa Theater Weesp
Herengracht 23
1382 AG Weesp
Openingstijden
11:00 uurPrijs
€ 13,00Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!