Kraak de (muziek)code | De Gooische Muziekschool
De beste les voor een kind is Muziekles. Volg een proefles bij De Gooische Muziekschool.
Samen muziek maken, zingen, bewegen en instrumenten ontdekken. Bij De Gooische Muziekschool maken kinderen uit groep 1 t/m 4 spelenderwijs kennis met muziek.
Daarom nodigt De Gooische Muziekschool alle kinderen van de groepen 1 tot en met 4 van de basisschool uit om muziek te komen maken. Van spelen met muziek tot muziekspelen. Twee cursussen die aansluiten bij de ontwikkeling van het kind en het plezier van samen muziek maken stimuleert.
Welke muziekles past bij je kind?
Bij Muziek voor Kleuters gaan kinderen uit groep 1 en 2 op pad met Kikker is Jarig. Samen met Kikker, Eend, Haas en Varkentje ontdekken ze klanken en instrumenten. Zingen, dansen en bewegen horen er natuurlijk ook bij!
Kinderen uit groep 3 en 4 gaan aan de slag met Kraak de (Muziek)code. Ze leren noten lezen, spelen met ritme-instrumenten en ontdekken het klokkenspel.
PROEFLESSEN LAREN – Woensdag 9 september – muziekcentrum Schering en Inslag
Muziek voor Kleuters 15.30 – 16.10 uur
Kraak de Muziekcode 16.10 – 16.50 uur
PROEFLESSEN HUIZEN – Vrijdag 11 september – De Baat, IJsselmeerstraat 3b
Muziek voor Kleuters 15.30 – 16.10 uur
Kraak de Muziekcode 16.10 – 16.50 uur
Eerst een proefles muziek volgen?
Kennismaken met muziekles? Kinderen kunnen een proefles volgen. Een fijne manier om samen te ontdekken of de muzieklessen passen.
Meer informatie
Nieuwsgierig naar de proefles, lestijden en inschrijven? Klik op de roze button en bekijk de mogelijkheden bij De Gooische Muziekschool.
Tip: check onze uitagenda voor leuke uittips in het weekend
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Muziekles voor kleuters De Gooische Muziekschool
Ontdek samen de muzieklessen van De Gooische Muziekschool in Huizen en Laren.
Kraak de (muziek)code | De Gooische Muziekschool
De beste les voor een kind is Muziekles. Volg een proefles bij De Gooische Muziekschool.
Cursus Zeemeermin zwemmen
Doe mee met de zeemeerminnen cursus bij R & A in het nieuwe zwembad in de Blaricummermeent.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!