Blogs & inspiratie
Kidsproofreporters testen 4 Fun Forest klimparken
Gepubliceerd op 11 maart 2024
Mijn eigen kidsproofreporters Fauve en Loïs mochten op uitnodiging van Fun Forest samen met hun vrienden de 4 klimbossen in Nederland uitproberen.
Videoblog van onze Kidsproofreporters
De boom in bij Fun Forest is sowieso al een hele belevenis in de natuur. Maar als je dan ook nog eens alle 4 de klimparken in Nederland uit mag proberen… Daar konden Fauve en LoÏs natuurlijk geen nee tegen zeggen! Klimmen door auto’s, de langste zipline van Nederland, zweven boven het water en zelfs een klimparcours voor kleine kinderen. Deze stoere meiden hebben alle angsten overboord gegooid en zijn dit super toffe avontuur in de bossen van Rotterdam, Venlo, Amsterdam & Almere ingedoken. En natuurlijk hebben ze hun ervaringen van boom tot boom voor je vastgelegd in een video, kijk je mee? (vergeet je geluid niet aan te zetten!)
Komen apenkooien tussen de bomen
Ben je nog nooit als Tarzan & Jane door de bomen van Fun Forest op de Kemphaan gevlogen? Klik dan snel verder voor meer info Deze link opent in een nieuwe tab!
En wil je ook eens de andere klimparken bezoeken? Meer informatie is te vinden op de site van Kidsproof Amsterdam Deze link opent in een nieuwe tab voor het Amsterdamse bos, Kidsproof Rotterdam Deze link opent in een nieuwe tab voor het Kralingse bos & Kidsproof Zuid-Limburg Deze link opent in een nieuwe tab voor Fun Forest Velo!
Klimfeestje bij Fun Forest
Samen met jouw vrienden klimmen? Boek dan je kinderfeestje Deze link opent in een nieuwe tab bij Fun Forest! Of ga in de vakantie ook eens op Fun Forest-tour door Nederland.
We zijn natuurlijk reuze benieuwd naar jouw klimavonturen!
Lees ook:
Alle blogs
Waarom zwemles volgen bij R&A?
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
Onze favoriete uitjes in ’t Gooi als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder vind je onze tips voor een leuke binnenactiviteiten!Favoriete uitjes & adressen
Theaterlessen in Weesp
Natuurspeurtocht met Expeditie Finntastisch
GRATIS naar het Mediamuseum
ABC zwemles Blaricum
HvA: Weekend van de Wetenschap
Muziekles voor kleuters De Gooische Muziekschool
Graffiti feestje
Kraak de (muziek)code | De Gooische Muziekschool
Guppenclub ponyclub, paardrijden voor jonge kinderen
Meer inspiratie
Opa en oma weekend bij Oud Valkeveen
Opa en oma mogen dit weekend GRATIS mee naar Speelpark Oud Valkeveen, hoe leuk is dat!
HvA: Weekend van de Wetenschap
Ontdek techniek en de wetenschap bij de Hogeschool van Amsterdam tijdens het Weekend van de Wetenschap!
GRATIS naar het Mediamuseum
Plan een dag vol plezier en verwondering tijdens Media Park Live! Ook enkele studio's zijn open.