Turnen in Hilversum
Wil jij ook komen turnen in Hilversum, volg dan de proefles bij GTV!
Vandaag de dag kent GTV Hilversum bijna 500 leden en er wordt een grote variëteit aan lessen gegeven. Het overgrote deel van de lessen worden in de nieuwe gymzalen van de Gooische Praktijk School en de Annie M.G. Schmidt school gegeven. Alleen de selectie turnlessen zijn in de gymzaal van De Dubbeldekker.
Turnen is een sport waarbij kracht, flexibiliteit, snelheid, coördinatie, balans en elegantie naar voren komen. Al deze eigenschappen zijn van groot belang in de sport. Sommige toestellen en elementen vragen veel van bepaalde eigenschappen, bijvoorbeeld balk bij de dames, waar elegantie en balans sterk in naar voren komen.
Bij GTV mag je al vroeg beginnen! Peuters en kleuters zijn welkom bij de gymlessen vanaf 3 jaar. Op een speelse manier ontdek je verschillende toestellen en leer je bewegen, springen, klauteren en rollen.
Op wat oudere leeftijd (vanaf 5 jaar) kun je recreatief turnen. Er zijn groepen voor zowel jongens als meisjes en voor verschillende leeftijden. Turntalenten worden uitgenodigd voor de selectiegroepen.
Wil je een keer een proefles volgen? Kijk dan op de website voor het lesrooster en meld je via het online formulier op de website aan. Klik door op de roze button.
GTV Hilversum
Openingstijden
Zie het lesrooster op de websitePrijs
Zie de contributie voor dit seizoen op de websiteLijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Lentespecial
Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.
All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!
Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.
Uittips voor in de voorjaarsvakantie
Hieronder vind je onze favoriete uittips in 't Gooi om er samen lekker op uit te gaan! Fijne vakantie, Maud