Keizer Otto Gym
Van peutergym tot ROpe skipping, je doet het bij Keizer Otto Gym!
Binnen GTV Keizer Otto bestaan verschillende mogelijkheden en lessen voor peuters en kleuters. Speciaal voor de allerkleinsten (peuters van 2 en 3 jaar) bieden zij ouder-kind gymnastiek aan. Kleutergym zijn gevarieerde lessen aan waarbij zoveel mogelijk toestellen, beweegvormen, spellen en materialen worden gebruikt.
Oudere kinderen turnen recreatief op woensdag en donderdag. De bekende basisvormen zijn springen, klimmen, duikelen. Leer op je eigen niveau en doe mee met (onderlinge) wedstrijden. Vanaf 6 jaar is het mogelijk om geselecteerd te worden voor de selectiegroepen.
Rope Skipping is een relatief nieuwe sport, maar is eigenlijk een moeilijke vorm van touwtje springen. Alleen, samen of met een hele groep kunnen de leukste trucken bedacht en uitgevoerd worden.
Voor een proefles mag je gewoon langskomen op een van de trainingen. Neem wel sportkleding mee. Alle informatie vind je terug op de website via de roze button.
Zoek jij nog een leuke plek voor jouw verjaardagsfeestje? Klik dan door naar ons overzicht!
Gymnastiekvereniging Keizer Otto
Meerstraat 88
1411 BJ Naarden
Openingstijden
Zie het lesrooster op de websitePrijs
Zie de contributie voor dit seizoen op de websiteToon op kaart
Meer inspiratie
KasteelKookclub
Doe mee met deze kookclub op het Muiderslot, meld je kind nu vast aan!
Guppenclub ponyclub
De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!
ABC zwemles Blaricum
Wat een heerlijk zwembad heeft R&A Sports en Swimming toch gebouwd in de Blaricummeent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle intochten van Sinterklaas in ’t Gooi – 2025
2025 - Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in 't Gooi natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Het verhaal van Sint Maarten
Sint Maarten is gebaseerd op een legende. Martinus (Maarten) werd geboren in het jaar 316 na Christus in het huidige Hongarije. Hij werd door de keizer tot ridder geslagen. Op een zeer koude dag...