Feestje Kaarsen maken
Kaarsen maken op je kinderfeestje in Loosdrecht is echt leuk.
Je gaat op honingspeurtocht met imker Hetty. De imker neemt je mee op ontdekkingsreis door de tuin. Je gaat op zoek naar het imkerpak, de honing en de bijenschans. Onderweg kom je verschillende soorten dieren tegen. De kip, de geit Janneke en misschien nog wel meer leuke dieren. Je leert meer over honing maken en bijenwas en je gaat zelf kaarsen maken. Je maakt 3 kaarsen en neemt deze mooi ingepakt mee naar huis.
Uit deze ‘kaarsen-maak-feestjes’ kun je kiezen:
1. Een ballonkaars van was dompelen en versieren met glitter en drijfkaarsjes maken.
2. Drijfkaarsjes gieten in de vorm van dolfijntjes, hartjes of sterretjes én een spiraal kaars maken.
3. Stoere kaarsen maken zoals fakkeltjes, piramide kaarsjes en spiraalkaarsjes.
4. Echte bijenwaskaarsen rollen en versieren.
Voor iedereen is er limonade en iets lekkers. Voor kinderen vanaf 5 jaar is er al een leuk feestje op maat. Je kunt dit bespreken met de gastvrouw Hetty Kastelein
Eten
Je kunt een extra feestelijke picknick, pannenkoeken of broodje knakworst of mini high tea bestellen. Vraag naar de extra kosten.
Meer…
Uit welke feestjes kun je nog meer kiezen:
1. Zeep en kruidenbadzout maken.
2. Een combi van kaarsen maken en badzout en of zeep maken.
Deze feestjes worden gecombineerd met een kruidenspeurtocht.
Tijdsduur: programma duurt 2 tot 2 1/2 uur
Meer informatie
Wil je meer informatie klik dan hieronder direct door naar de website. Wil je reserveren, bel dan met 06-54345333 of stuur een mail aan info@imkerij.nl
Imkerij 't Schuurtje
Oud-Loosdrechtsedijk 115
1231 LS Loosdrecht
Openingstijden
Op afspraak.Prijs
Kaarsen maken vanaf € 13,50 per kind
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi
In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum