Virtual Reality feestje 10+
Ultracool VR kinderfeestje voor stoere kids die van gamen houden bij One Hour Lockup in Naarden!
Wij hebben ‘m al voor je getest: het VR-kinderfeestje van One Hour Lockup. Met maximaal 8 personen (10+) kom je hier in een virtuele wereld: je krijgt een VR-bril en twee controllers en speelt samen een gaaf computerspel.
Zo loop je in de game rond op een onbewoond eiland en ga je op zoek naar eten, drinken en een schuilplek. Of je komt in een wereld terecht met vliegende eilanden vol prachtige dieren. Of je treedt binnen in een pyramide in Egypte en vindt de weg naar de top. Welke escapegame je ook kiest, dit is echt een heel gaaf partijtje! (Volgens een aantal jongens op ons testfeestje: het vétste feestje ooit!)
Ook in een VR-escapegame draait het om samenwerken.Je hoort en ziet elkaar in de virtuele wereld en je hebt elkaar nodig om het einde te halen. Je zult dus echt als team aan de slag moeten om samen puzzels op te lossen en steeds een stapje verder te komen. Je bent actief bezig met bijvoorbeeld virtueel een hut bouwen, diamanten verzamelen, klimmen of pijl en boog schieten.
En extra leuk: ouders en/of begeleiders kunnen de hele game meekijken. Via schermen boven de kinderen zie je precies wat zij zien en kun je het hele spel volgen. Je mag tijdens het spel ook foto’s en filmpjes maken, die zijn echt zo leuk om later terug te kijken!
Klik via de roze button door naar de site van One Hour Lockup om het verjaardagsarrangement te bekijken. Veel plezier!
One Hour Lockup
Amsterdamsestraatweg 43D
1411 AX Naarden
Prijs
Klik door naar de site voor actuele arrangementsprijzenToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Zwemfeestje in Blaricum
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!
Feestje op de ponyclub
Bij de Hilversumse Ponyclub kun je een heel leuk kinderfeestje vieren, ga gerust eens langs!
Graffiti feestje
Super vet feestje! Maak samen met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom zwemles volgen bij R&A?
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Onze favoriete uitjes in ’t Gooi als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder vind je onze tips voor een leuke binnenactiviteiten!