Op ’t eiland
Kom genieten met wat lekkers aan het water bij Buitenplaats Op 't eiland.
Bij Buitenplaats Op ’t eiland kun je terecht voor een uitgebreide lunch, huisgebakken taart of een heerlijk diner. Geniet binnen of op het terras aan het water. Het terras is overdekt, waardoor je ook op de wat minder mooie dagen fijn buiten kunt zitten.
Het restaurant is gelegen aan de Vecht. Je kunt in de omgeving heerlijk wandelen, zwemmen, spelen en varen. Hierdoor is Op ’t eiland de ideale tussenstop voor wat lekkers.
Wil je meer weten over Buitenplaats Op ’t eiland? Klik dan op de roze button.
Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!
Buitenplaats Op 't eiland
Eilandseweg 32
1394 JG Nederhorst Den Berg
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 12:00 tot 21:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Pannenkoeken eten bij Bruis
Pannenkoekenrestaurant Bruis is the place to be! Leuk spelen, lekker eten, goed genieten!
Café Restaurant Soesterdal
Nieuwe hotspot: café-restaurant Soesterdal met een groot terras en speelplek voor de kids!
De Eendracht Blaricum
Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
Culturele uitjes voor het hele gezin!
Ben je op zoek naar een lekker kidsproof en cultureel uitje? Dan hebben wij dé tips voor jou!