Bergse Speeltuin
Leef je uit in de Bergse speeltuin in Nederhorst den Berg!
De Bergse Speeltuinverenging is omgedoopt tot de Bergse Akker. Een unieke speel-en zwemplek in Nederhorst den Berg voor kinderen van 0-14 jaar.
Je vindt er een afgebakend strand dat in verbinding staat met de Spiegelplas. De Bergse Akker heeft een klein winkeltje waar je ijsjes en wat te drinken kan kopen. Ook zijn er kleedruimtes, een buitendouche en een toilet. Er staan picknicktafels en er zijn ook schaduwplekken. Voor ieder wat wils dus!
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven
Gaat het eindelijk sneeuwen, sleetjes op. Heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee maar met een goed alternatief van die heuvel.
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.