
Safari kinderfeestje
Ga mee met een echte Land Rover de natuur in en speel stoere outdoor spellen!
Bij Artibor is je partijtje zeker een groot en uniek feest! Ga met een echte safari Land Rover het bos in.
Outdoor
Daar doe je stoere outdoor spellen, zoals tokkelen aan de kabelbaan vanaf het dak van de Land Rover, lasergamen, een reuzenkatapult bouwen en een kompasspeurtocht.
Tussen de stoere spellen door is er tijd om even uit te rusten. Leer met je vriendjes en vriendinnetjes meer over de natuur bij het natuurkwisspel en sluit af met een picknick!
Door een unieke samenwerking met Staatsbosbeheer kunnen jullie op bijzondere plekjes in het bos komen, dat maakt het nog specialer. Bij dit feestje leer je niet alleen veel over de natuur, maar ook zullen jullie goed moeten samenwerken en lef hebben!
Land Rover
De stoere Land Rover kan jullie ophalen bij school of gewoon thuis. In overleg is heel veel mogelijk! Ook kun je zelf een thema bepalen. Papa en mama zijn natuurlijk welkom bij dit te gekke feestje, maar ze kunnen ook rustig een kopje koffie drinken bij de buren. Alles kan volledig verzorgd worden. Vraag wel even of de wasmachine klaar is om gebruikt te worden na dit feestje, jullie kunnen namelijk lekker vies en nat worden. En dat is juist leuk!
Een ‘standaard’ kinderfeestje duurt ongeveer drie en een half uur. Het kan uitgebreid worden met bijvoorbeeld heerlijke pannenkoeken of zelfgebakken broodjes in het bos.
Je kunt samen met maximaal 7 vriendjes en vriendinnetjes in één stoere Land Rover!
Dit unieke feestje zul je niet snel vergeten!
Locatie feestje: Cirkelbos aan de Meesweg Almere
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
Artibor
Meesweg 7
1358 BA Almere
Openingstijden
Bel voor een afspraakPrijs
Zie de website voor de actuele prijsgegevensToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!