Basketbal in Hilversum
Voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar die graag willen leren basketballen.
Er is altijd een mogelijkheid bij kinderen die twijfelen of ze basketbal wel leuk vinden om 3x een proeftraining te volgen.
Trainingen vinden plaats op de dinsdag- en donderdagavond op drie velden naast elkaar in de Dudok Arena. Wedstrijden worden vaak gespeeld op zaterdag en een enkele keer op vrijdagavond of op zondag. Thuiswedstrijden worden gespeeld in Dudok Arena. Uitwedstrijden vinden voor de jeugd plaats in de regio (Culemborg tot Almere). Hierbij wordt van ouders verwacht dat ze om beurten de kinderen naar de wedstrijden rijden (de coach stelt hiervoor een rijschema op). Er worden gemiddeld 16 tot 20 wedstrijden per seizoen gespeeld.
Helaas hebben ze (vanwege een tekort aan trainers en coaches) een flinke wachtlijst voor bepaalde leeftijdscategorieën. Wil je meer informatie hierover of wil je op de wachtlijst gezet worden? Geef dan je naam, adres, telefoonnummer en geboortedatum door aan de ledenadministratie. Wanneer je op de wachtlijst staat, krijg je automatisch een bericht als er plaats voor je is.
Basketbalvereniging De Dunckers
Arena 303
1213 NW Hilversum
Prijs
€210 (alleen trainen kost €170)Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips