
Hillywood Tours
Terug naar het overzichtErvaar de magie van televisie in de rondleiding met een speciaal treintje over het Media Park (6+)
De Hillywood Tour opent voor het eerst de deuren die voorheen altijd gesloten bleven. Je krijgt een blik achter de schermen van het grootste mediapark van Europa.
Je ervaart wat televisie maken betekent, hoe een decor gemaakt wordt, waar de rekwisieten bewaard worden, hoe de grootste evenementenstudio van Europa eruit ziet én waar Pim Fortuyn aan zijn trieste einde is gekomen. RTL Boulevard, Voetbal International , Life 4 You, het wordt allemaal in Hillywood gemaakt en je ziet waar.
En misschien kom je zelfs een BN’er tegen! Kortom een unieke ervaring voor het hele gezin!
Voor meer informatie en om e-tickets te bestellen ga je naar de website via onderstaande link!
TIP: Ontdek het leukste overzicht van kinderuitjes op onze website!
Deel deze tip:
Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum
Openingstijden
Zaterdag en zondag om 12:00 en 13:00Prijs
Kinderen tot 4 jaar gratis
4+: €13,50
Familieticket €45,-
Blogs & inspiratie
Alle blogs

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s
De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!

10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.