Brasserie de Woensberg
Gezellig uit eten met het hele gezin!
Op zoek naar een fijne plek om samen met het gezin te genieten van een lekkere maaltijd? Deze brasserie biedt een warme, ontspannen sfeer waar jong en oud zich snel thuis voelt. Van een vers ontbijt tot een smakelijk diner – er is voor ieder wat wils. Ook voor een gezellige borrel of een zoete traktatie tussendoor is er volop keuze.
Er zijn kindvriendelijke opties op het menu en voorzieningen die het voor ouders nét even makkelijker maken. Denk aan ruimte voor kinderwagens, kinderstoelen en een prettige, ongedwongen sfeer waar kinderen welkom zijn.
Een feestje vieren? Het team denkt graag mee en zorgt dat alles tot in de puntjes geregeld is.
Een fijne plek om samen herinneringen te maken, zonder zorgen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Loop het Kroontjespad in Baarn
Lekker het Baarnse Bos in en daarna eten terwijl de kids zich vermaken in de kinderhoek!
Genieten bij Koetshuis Beerschoten
Samen neerploffen bij het Koetshuis Beerschoten, midden in het groen en helemaal fijn met kinderen!
Zomer bij Bruis
Heerlijk eten op het terras, terwijl de kinderen genieten van waterpret!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-tank rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!