Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderdans

Dansschool Andrea Meyer Rogge in Hilversum biedt kinderdans voor kinderen vanaf 3 jaar, ook in 't Engels!

In de kleuterlessen wordt vooral aandacht besteed aan de houding en de creatieve dansontwikkeling van de kinderen. Op een speelse manier leren kinderen een ritmisch en muzikaal gevoel ontwikkelen.

Als de kinderen ouder worden, krijgen verschillende ballettechnieken meer nadruk. Maar ook daarbij staat het dansplezier voorop.

In de lessen wordt gebruik gemaakt van ritmische percussiemuziek, kinderliedjes, klassieke muziek en wereldmuziek.

Kinderdans is er voor kinderen vanaf 3 jaar.
Er is ook een Engelstalige les voor kinderen.      

Dansschool Andrea Meyer Rogge

Soestdijkerstraatweg 45

1213 VS Hilversum

Prijs € 295,50 per jaar, 32,75 per maand (10 termijnen) meer tarieven zie website
Mail direct

Mail direct naar Dansschool Andrea Meyer Rogge

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi

Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…

Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.