Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Zeemeeuw Muiderberg

Lekker eten en drinken aan het water bij paviljoen De Zeemeeuw in Muiderberg.

Een heerlijke plek om te zwemmen en lekker af te koelen tijdens warme dagen. De kids vermaken zich in het zwemgedeelte, op het zand strandje of bij de speeltoestellen.

Eetgelegenheid en strandpaviljoen “De Zeemeeuw”, gelegen op het strand van Muiderberg, is één van de oudste strandpaviljoens van Nederland. Het restaurant, met een prachtig vergezicht over het IJsselmeer, heeft binnen 60 zitplaatsen en buiten aanzienlijk meer. Voor kinderen een ideale plek om te spelen in de speeltuin, en om zandkastelen te bouwen op het strand.

Strandbedje huren
Je kunt hier strandbedjes huren, een aanrader. Lekker op een ligbedje met je voeten in het zand en met uitkijk op het water! Ook hebben ze strand speelsetjes te huur, dus geen paniek als je het vergeten bent 😉 Vraag er gerust naar!

De zitplaatsen buiten zijn verdeeld over verschillende terrassen. Hier kun je lekker eten voor zowel de lunch als diner. Er is keuze uit veel salades en ze schenken heerlijke wijnen.

Tip: kijk hier voor meer leuke strandjes en zwemplekken in het Gooi

De Zeemeeuw

Zeeweg 1a

1399 GP Muiderberg

Openingstijden Iedere dag open vanaf 10 uur
Mail direct

Mail direct naar De Zeemeeuw

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Paaseieren Vossenjacht Hilversum

Doe mee met de Paaseieren-Vossenjacht bij De Morgenster in Hilversum op Tweede Paasdag.

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Het meest interactieve Mediamuseum ter wereld! Kom naar Beeld & Geluid, dit moet je zien!
Reserveer

Pasen bij Pampus

Tijdens Pasen is er van alles te beleven op Pampus!

Paasweekend Muiderslot

Van alles te beleven tijdens Pasen bij Muiderslot!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

De leukste gezinsuitjes met Pasen

Heerlijk, het is al weer bijna Pasen! Een paar vrije dagen op komst om samen met je kind(eren) leuke dingen te gaan doen.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!