Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dreams Studios

Kom freerunnen of breakdancen bij Dreams Studios in Hilversum!

Kinderen ontwikkelen elk op hun eigen manier, naar eigen vermogen, op eigen tempo. Dreams Studios staat voor plezier, sportiviteit en professionaliteit. Ze hebben een team van zeer vakkundige leraren die gespecialiseerd zijn op verschillende vlakken in Bboyin (breakdance), freerunning en Poppin. 
Breakdance
Bboying ook wel breakin genoemd is tijdens de jaren 70 in de buitenwijken van New York ontstaan. Breakdance is een term die in de jaren 80 door de media is uitgevonden en tot op heden het meest bekend in de volksmond is. Tijdens de lessen praat je met een authentieke break jargon. De lessen worden verzorgt door de leden van de Breaklove crew die elk gespecialiseerd zijn op een bepaald vlak van het breaken. Het voordeel hiervan is dat je de technieken op een leuke, speelse en makkelijke manier leert, omdat het door de meest competente persoon wordt uitgelegd. De leden van Breaklove zijn gespecialiseerd in balance (het balanceren op 1 hand, elleboog, schouder of hoofd), footwork, freezes, top rocks, ground powermove en air powermove. Het doel van Breaklove is om de jeugd op een leuke manier kennis te laten maken met bboying en bgirling. Breaklove geeft talent een kans om zich te ontwikkelen tot het hoogste niveau of nog verder. 
Freerunning
Je hebt het wel vast gezien op straat: jongeren die op de straat verschillende acrobatische sprongen, swings, flips, gebruiken om verschillende obstakels te overwinnen. Deze jongeren beoefenen een sport die freerun/freerunning en parkour wordt genoemd. Wat is het verschil tussen freerunning en parkour? Bij freerunning is het de bedoeling om door middel van gymnastische technieken, zoals bijvoorbeeld flips, over obstakels te springen. Bij parkour is het de bedoeling om zo snel mogelijk van punt A naar punt B te komen over die verschillende obstakels.

Gratis proefles
Je kunt altijd eerst een gratis proefles volgen om te kijken of dit echt iets voor jou is. Ga gewoon een keer langs. Tussentijds instromen is ook mogelijk, dus aarzel niet en probeer het gewoon een keer!

Aanmelden
Wil jij ook gaan dansen? Ga naar de website door op de roze button te klikken en meld je aan!

Dreams Studios

Violenstraat 3

1214 CJ Hilversum

Openingstijden
Maandag 18.00 – 19.00 uur  BREAKDANCE
Dinsdag 19.00 – 20.00 uur  FREE RUN
Vrijdag 19.00 – 20.00 uur  BREAKDANCE
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Dreams Studios

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Overlevingszwemmen bij R&A

Als voorbereiding op het Zwem ABC geeft R&A overlevingszwemmen (2,5 - 4 jaar)

Babyzwemmen bij R&A

Kom gezellig samen met je baby (vanaf 6 weken) onder begeleiding zwemmen in Blaricum!

Zwemles ABC – va 3 jr

Zwem verder met Van Hellemond: Leren zwemmen met plezier en vertrouwen

Guppenclub ponyclub

De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 x knutseltips voor Pasen

We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!

Leuke uittips voor de meivakantie

De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief