Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderteken- en schilderles

Schilder en teken jij ook zo graag? Kom dan op les bij Emilie Lindenbergh!

Maak kennis met allerlei technieken en materialen, zoals gouache/acryl/aquarelverf, pastel, houtskool, oost-indische inkt, ecoline en meer. Er is ruimte om jouw eigen stijl en fantasie te ontwikkelen.

Tijdens de lessen leer je ook over kunststromingen en ga je naar het museum Singer. Er zijn drie groepen waar naar leeftijd en ervaring voor gekozen kan worden: 7 – 10 jaar, 7 – 12 jaar en 10 – 14 jaar.

De lessen worden gegeven in twee blokken van 14 lessen, in herfst en winter. Tijdens de schoolvakanties is er geen les. Er kan tussentijds worden in- en uitgestapt met een opzegtermijn van een maand. 

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!

Tip: Naast de schilderles ook op zoek naar een voetbalclub, judovereniging of zwemles? Kijk dan in onze categorie Clubjes!

Emilie Lindenbergh kunstschilder

Kometenstraat 58

1223 CL Hilversum

Openingstijden Kijk op de website voor de actuele lestijden
Prijs €7,50 per les, €105 voor 14 lessen.
Mail direct

Mail direct naar Emilie Lindenbergh kunstschilder

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x terras aan het water in ’t Gooi

Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!

Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!

Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!

8x leukste zandstrandjes in het Gooi

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan vooral bij een gezellig strandje, waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af, want er zijn er verschillende in de buurt. Deze zandstrandjes in 't Gooi vinden wij het leukst!

11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen

De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief