
Theaterfeestje
Lekker in verjaardagssfeer toneel spelen in Theater Kleintje Kunst in Hilversum.
Heb jij er altijd van gedroomd om toneel te spelen? Vind je het leuk om van alles te bedenken en je helemaal te mogen uitleven in een rol? Dan is dit een heel gaaf en origineel kinderfeestje, speciaal voor jou!
Op een speelse manier ga je tijdens dit partijtje aan de slag met theateroefeningen. Je ontdekt bijvoorbeeld dat je best een deftige dame of stoere kerel kan zijn of dat je prachtig kunt dansen! Je leert boos, vrolijk en verdrietig te zijn. Aan het eind van het feestje gaan de kinderen met zijn allen een toneelstukje opvoeren in de theaterzaal. Waarover het toneelstuk gaat? Dat is nog een groot geheim! Toi! Toi! Toi!
Voor meer informatie over dit leuke feestje, klik je op de roze button.
Tip: Wil jij weten hoe het is om op een echt kasteel te wonen? Check dan ook het Kasteelfeestje van Fratz en Twwo in Loosdrecht.
Fratz en Twwo Kinderfeestjes
Kolhornseweg 9
1213 RS Hilversum
Openingstijden
Op reservering.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Zwemfeestje in Blaricum
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!
Klimbos Kinderfeestje
Vier je kinderfeestje in het Klimbos! Spannende routes en leuke uitdagingen voor stoere kids!
Actief feestje op locatie!
Bij BubbelBal.nl kun je kiezen voor een actief feestje met BubbelVoetbal, Archery Attack en Lasergamen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
8x hotspots in ’t Gooi om te eten & spelen
Wij zijn echte bourgondiërs. Een goede bak koffie met iets lekkers, een uitgebreide lunch, borrel of pannenkoeken. Het moet in ieder geval een fijne plek zijn waar wat te beleven is!