Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gezinsexcursie: natuurspeurtocht februari

Wie speurt er mee?

Rond Speelbos ‘t Laer is veel te beleven in de natuur. Iedere maand is net een beetje anders.

Wat leeft er allemaal op de bloeiende heide in augustus? Welke kriebelbeestjes en bodemdiertjes zijn er te vinden? In de herfst zoeken we naar paddenstoelen, diersporen of we maken een boompaspoort. En natuurlijk doen we nog veel meer zoals natuurspelletjes. Er zal volop aandacht zijn voor natuurbeleving en we zorgen ervoor dat het ook leuk is voor begeleiders.

Deze natuurspeurtocht is bedoeld voor kinderen van 6 tot 10 jaar met hun ouders en/of grootouders. Onder leiding van een deskundige jeugdgids van het IVN ga je op zondagmiddag 8 februari om 13.30 uur op pad. De excursie duurt 1 tot 1,5 uur. Doe kleding aan die vies mag worden en lekkere stevige schoenen.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • zondag 8 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Goois Natuurreservaat

Openingstijden 13:30 uur
Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

SoWhat Kinderconcert

SoWhat speelt klassiek, jazz en speelse klanken voor kinderen van 1 tot 92!

Peppa Pig Live – Samen op stap | 2+ (try-out)

Oink, oink! Peppa Pig is terug in een splinternieuwe, vrolijke theatervoorstelling bij Speeldoos in Baarn
Reserveer

Miss Moxy in het Filmtheater | 6+

Plan lekker een dagje bios met je kind, bij het vernieuwde Filmtheater Hilversum!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…

Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!

Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!