
Tekenen en schilderen
Tekenen en schilderen met materialen zoals verf, krijt, inkt en kleurpotloden bij Globe.
Ze leren ook hoe ze deze materialen zo goed mogelijk kunnen gebruiken in hun tekening of schilderij. Naast het leren omgaan met al deze materialen gaan ze spannende fantasietekeningen maken. Ook leren ze goed te kijken naar de dingen om hen heen zodat ze die na kunnen tekenen of schilderen.
Een proefles volgen is gratis.
Globe centrum voor kunst en cultuur
Heuvellaan 33
1217 JL Hilversum
Openingstijden
Kijk op de website voor recente startdataPrijs
€299 voor 30 lessen van 1,5 uur / Korte cursus €150 voor 15 lessen van 1,5 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!