
Gooische Hockey Club
Een familieclub waar sportiviteit, prestatie en gezelligheid hand in hand gaan (7+).
De Gooische Hockey Club is met ruim 2.00 leden één van de grootste en oudste (1901) hockeyclubs van Nederland en de grootste hockeyclub in ’t Gooi. Van oudsher zijn zij een grote familieclub met meer dan 1050 jeugdleden en meer dan 950 spelende senioren. Daaronder valt de bruisende trimclub van bijna 300 leden, daarmee de grootste trimclub van het land. Ons complex ligt op het terrein van Natuurmonumenten tegen het Laegieskamp en het Naardermeer aan en is daardoor één van de mooiste sportlocaties in Nederland.
Junioren kunnen lid worden en opgegeven worden voor het seizoen waarin zij op 1 oktober minimaal 7 jaar of ouder zijn. Dit betekent dus voor de benjamins voor het seizoen 2013-2014 dat zij op 1 oktober 2013 7 jaar of ouder moeten zijn.
Leeftijdcategorie (peildatum is strikt 1 oktober):
1. Benjamins (F-categorie): 7 jaar (minimumleeftijd 7 jaar per 1 okt)
2. Minis (M-categorie): 8 jaar
3. Minis (E-Categorie): 9 jaar
4. D-Jeugd: 10 en 11 jaar
5. C Jeugd: 12 en 13 jaar
6. B-Jeugd: 14 rn 15 jaar
7. A-Jeugd: 16 en 17 jaar
Wachtlijst
Gooische Hockey Club kent géén wachtlijst.
Naschoolse opvang
Kijk voor samenwerkingen met naschoolse opvang op de website!
Kleding
Deze is te koop bij: Hockey Republic Bussum, Sint Vitusstraat 17 Tel: 035-6932487, E-mail: bussum@hockeyrepublic.nl
Voor meer informatie klik je hieronder direct door naar de website.
Gooische Hockey Club
Bussumse Meerweg 7a
1218 XV Hilversum
Prijs
Trainingslid vanaf €115, contributie voor de jongste spelers vanaf €200Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!