Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Turnen in Hilversum

Wil jij ook komen turnen in Hilversum, volg dan de proefles bij GTV!

Vandaag de dag kent GTV Hilversum bijna 500 leden en er wordt een grote variëteit aan lessen gegeven. Het overgrote deel van de lessen worden in de nieuwe gymzalen van de Gooische Praktijk School en de Annie M.G. Schmidt school gegeven. Alleen de selectie turnlessen zijn in de gymzaal van De Dubbeldekker.

Turnen is een sport waarbij kracht, flexibiliteit, snelheid, coördinatie, balans en elegantie naar voren komen. Al deze eigenschappen zijn van groot belang in de sport. Sommige toestellen en elementen vragen veel van bepaalde eigenschappen, bijvoorbeeld balk bij de dames, waar elegantie en balans sterk in naar voren komen.

Bij GTV mag je al vroeg beginnen! Peuters en kleuters zijn welkom bij de gymlessen vanaf 3 jaar. Op een speelse manier ontdek je verschillende toestellen en leer je bewegen, springen, klauteren en rollen.

Op wat oudere leeftijd (vanaf 5 jaar) kun je recreatief turnen. Er zijn groepen voor zowel jongens als meisjes en voor verschillende leeftijden. Turntalenten worden uitgenodigd voor de selectiegroepen.

Wil je een keer een proefles volgen? Kijk dan op de website voor het lesrooster en meld je via het online formulier op de website aan. Klik door op de roze button.

GTV Hilversum

Openingstijden Zie het lesrooster op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar GTV Hilversum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor 't Gooi

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi

In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zomervakantie bij Singer Laren

Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!

Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!

Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!