
Boerengolf
Speel boerengolf in de weilanden rondom de ijsboerderij van Herk in Loosdrecht! Gewoon tussen de koeien!
Boerengolf is de snelst groeiende buitensport van Nederland. Bij ijsboerderij van Herk speel je boerengolf in de weilanden tussen de melkkoeien en de andere boerderijdieren.
De boerengolfbaan heeft 10 holes en een lengte van ruim 3 kilometer. Deze holes zijn uitgezet op de weilanden gelegen tussen de Oud Loosdrechtsedijk en de Hilversumse wijk Kerkelanden. Voor kinderen (tot 10 jaar) is er zelfs een 5 holes kinderbaan!
Het spel is voor iedereen geschikt, jong en oud(er). Kom het platteland, de rust en de ruimte op een sportieve, gezellige manier ontdekken. Een spelletje boerengolf duurt ongeveer 2 uur.
Uitbreidingsmogelijkheden en meer vind je op de website van de boerderij. Klik via de roze button door!
TIP: Boerengolf is ook leuk als kinderfeestje!
IJs- en activiteitenboerderij Van Herk
Oud-Loosdrechtsedijk 38A
1231 NB Loosdrecht
Openingstijden
Op zondag gesloten.Toon op kaart
Meer inspiratie


Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!
Xperience Day 2025
Doe mee met de workshops, geniet van optredens en neem een kijkje achter de schermen en nog veel meer...
Poortvliet Experience
Bij Kasteel Groeneveld kun je komen genieten van de Poortvliet Experience!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!