Jamin Huizen
Snoeptaarten, bakproducten, seizoensproducten of een lekker softijsje? Je vindt het bij Jamin.
In de Kerkstraat vind je nog de ouderwetse niet uit het straatbeeld weg te denken Jamin! Alle soorten, geuren en kleuren snoep vind je hier terug.
Voor traktaties kun je hier alles vinden. Denk bijvoorbeeld aan thema’s als voetbal, prinsessen, Hello Kitty of piraten. Lekkers om zelf iets mee te maken of kies je liever voor kant en klaar?
Wil je de kinderen op een feestje zelf hun cupcakes laten versieren, dan kun je bij je Jamin ook terecht voor alle producten die hier voor nodig zijn.
Ook softijs of een waterijsje kun je hier krijgen.
Jamin
Kerkstraat 7
1271 RJ Huizen
Openingstijden
maandag 13.00 -18.00 uurdi, wo, vrij 9.30 - 18.00 uur
donderdag 9.30 - 21.00 uur
zaterdag 9.30 - 17.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.