
Kickboksen voor kids
Van tuimeljudo tot kickboksen, kijk bij Kickboxing Institute in Bussum voor alle lessen!
Zoek je een sport waarbij je kind spelenderwijs zelfvertrouwen opbouwt, vriendjes maakt en waarbij hij of zij fysiek sterker wordt? Neem dan eens een kijkje bij Kickboxing Institute in Bussum!
Kinderen 8 – 12 jaar
Speciaal voor kinderen van 8-12 jaar is er een kickboksprogramma ontwikkeld in samenwerking met orthopedagoog Annefleur Visscher en fysiotherapiepraktijk STTC kids.
Het lichaam van je kind is volop in de groei. Een gelijkmatige belasting van het lichaam is van groot belang voor een goede ontwikkeling. Tijdens de trainingen wordt de motoriek en het gebruik van zowel de linker- als de rechterzijde van het lichaam van je kind gestimuleerd, evenals het trainen van het onderlichaam en het bovenlichaam. Kickboksen is daarmee zeer complementair aan andere sporten zoals hockey waarbij de belasting op het lichaam eenzijdig is of voetbal waarbij de focus voornamelijk op het onderlichaam ligt. Het kickboksprogramma helpt je kind fysiek fit te worden en in balans te zijn!
Tuimeljudo 2 – 4 jaar
Voor de Kids van 2-4 jaar is er tuimeljudo op zaterdag om 9.30 uur en voor Kids van 4-6 jaar en 6-8 jaar op woensdagmiddag om 14.00 uur en 15.00 uur de basis beginselen van kickboksen. Een programma ontwikkeld in samenwerking met orthopedagogen en kinder-fysiotherapeuten. Spelenderwijs zelfvertrouwen opbouwen en werken aan de motorische ontwikkeling. Kom eens langs voor een proefles of neem gerust contact op voor meer informatie
Plezier en Respect
Plezier in de sport, respect voor elkaar en samenwerken zijn belangrijke elementen in de training. Je kind zal zelfvertrouwen opbouwen, discipline vergroten en sociale weerbaarheid gestimuleerd worden. Het trainen met andere kinderen biedt de ideale basis voor een maximaal resultaat.
Meer informatie
Wil je weten hoe zo’n dag eruit ziet of ben je benieuwd naar de lessen voor tieners? Klik dan via de roze button door naar de website voor meer informatie.
Kickboxing Institute
Industriestraat 11
1723 LE Noord-Scharwoude
Openingstijden
zie tekstPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
10x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Welke is jouw favoriet?