Strand Voorland Blaricum
Spelen en zwemmen bij strand Voorland Stichtsebrug in Blaricum!
Wij hebben onlangs een nieuw strandje ontdekt na een bezoekje aan Bruis. Als je bij Restaurant Bruis op de Deltazijde in Blaricum doorrijdt kom je na een paar honderd meter een natuurgebied tegen. Dit ligt parallel aan de snelweg. Je kunt hier links van de weg je auto makkelijk parkeren en loopt zo via een paadje tussen de begroeiing richting het water en een strandje.
Ligweide en zandstrandje
Er is een grote groenstrook waar je heerlijk op het gras kunt liggen en als je iets verder doorloopt wordt het strandje aan de waterkant breder. Het zwemgedeelte is afgezet dus je ziet precies tot waar je kunt zwemmen.
Zwemwater
Van mei t/m september is het officiële zwemseizoen, het water wordt dan regelmatig gecontroleerd op de kwaliteit. Als je hier meer over wil weten, kijk dan op www.zwemwater.nl.
Eten en spelen bij Bruis
Superleuk om te combineren met lunch of avondeten bij Bruis Blaricum met de kinderen!
Veel plezier!
Kijk hier voor meer zwemplekken en strandjes in ’t Gooi >>>.
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Hemelvaart bij Muiderslot
Een feestelijk Hemelvaartweekend vol buitenplezier en creatieve activiteiten!
De tofste hotspots in het Gooi
Ontdek de leukste uitjes met kinderen in ’t Gooi met deze handige gids van Kidsproof
Naar het Mediamuseum
Plan een dag vol plezier en verwondering bij Beeld & Geluid in Hilversum!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi
In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.