Zwemmen Vuntusstrand
Aan het Vuntusstrand vind je een ligweide met hier en daar schaduw en een prima zwemgebied voor kids!
Het Vuntusstrand in Loosdrecht biedt verkoeling op warme dagen. Het is een eenvoudig stukje strand waar kinderen lekker kunnen zwemmen, spelen en zandkastelen kunnen bouwen.
Er is een toilet en er zijn prullenbakken aanwezig. Ook is er een volleybalnet waar de kinderen kunnen spelen en op de dijk kun je een heerlijk ijsje halen. Neem zelf een koelbox met lekkers mee voor de picknick want er is geen kiosk. Ook is er geen toezicht. Op een top dag kan het druk zijn.
Het Vuntusstrand bestaat uit een ligweide en een zandstrand. Het zwemgebied is afgezet met een hardhouten balk, zodat de kinderen geen last hebben van zeil- en motorboten die uit de Heul, de verbinding met de Eerste plas, komen.
Veel plezier!
Kijk hier voor meer leuke zandstrandjes in ’t Gooi
Kidsproof 't Gooi
Vuntuslaan
1231 Loosdrecht
Openingstijden
Zonsopgang tot zonsondergangPrijs
GratisLijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 lentetips om zelf te maken
Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.