Kinderfestival Open Monumentendag
Ontdek architectuur en erfgoed tijdens het Kinderfestival!
Op zondag 13 september krijgt het grasveld achter het beroemde Raadhuis Hilversum een vrolijke kinderfestival-sfeer. Tussen 11.00 en 16.00 uur ontdekken jullie spelenderwijs alles over architectuur, monumenten en erfgoed.
Wat is er te doen?
Er is van alles te beleven. Ontwerp een eigen monument tijdens een grafiekworkshop of bouw met Lego. Speur samen rond het Raadhuis en ontdek bijzondere details. In de minibioscoop kijken jullie naar afleveringen van Het Klokhuis over bouwen en architectuur. Ook is er een gezellige (voor)leeshoek.
✓ Creatieve workshops en bouwen met Lego.
✓ Speurtocht rondom het iconische Raadhuis Hilversum.
✓ Gratis activiteiten voor het hele gezin.
Om 15.00 uur sluit muziektheatergezelschap Wie Walvis het festival af met Janos en de Walvis. Een muzikale voorstelling vol zang, acrobatiek en verbeelding.
Tip: ontdek nog veel meer activiteiten in ’t Gooi op onze uitagenda.
Bekijk via de roze button de website van het Dudok Architectuur Centrum voor alle informatie over het Kinderfestival.
Data:
- zondag 13 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
De Grote TV-Spelzomer
In augustus beleef je in het Mediamuseum extra veel actie tijdens De Grote TV-Spelzomer.
Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!