Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinder high tea

Begin (of eindig) je feestje met een kinder high tea bij jou thuis.

Vier jij jouw feestje thuis, dan kan Kook-jij-ook een complete, kant en klare high tea bij je thuis bezorgen.

Een origineel en lekker begin of eind van je feestje. Bijvoorbeeld in combinatie met een speurtocht, film kijken, een slaapfeestje of knutselfeest.

De high tea wordt geleverd met servies/tafelkleed/servetten/limonade en verschillende theesoorten en na afloop wordt alles vuil weer opgehaald.

Kook-jij-ook

Openingstijden Zie website
Prijs €16 per persoon
Mail direct

Mail direct naar Kook-jij-ook

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen

De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!