Kinderfeestje koken
Vier een kookfeestje thuis en maak samen de lekkerste dingen!
Iets verzinnen om te doen op het kinderfeestje is altijd lastig. Kookparty helpt graag met een inspirerend kookfeest. De kookworkshop is al beschikbaar vanaf 2 kinderen, tot een maximum van 10, en vanaf 8 jaar of ouder.
High tea of cupcakes versieren
De kookconsulenten bieden een leuke ongedwongen workshop waarin de kinderen de basis leren van het koken. Maak de lekkerste gerechten zelf, zoals een high tea voor de wat oudere kinderen of gezellig cupcakes versieren met de jongere doelgroep.
Chocolade of bakken
Ook bonbons maken of een taart bakken behoren tot de mogelijkheid. Bovendien kun je een leuk thema, zoals een prinsessenthema of een stoer piratenthema, voorbereiden, zodat het helemaal een onvergetelijk kinderpartijtje wordt.
Meer info
Kijk voor meer informatie op de website van Kookparty. Klik op de roze button!
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!