Korfbalclub De Corvers
Kom gratis meetrainen met De Corvers om te ervaren hoe leuk korfbal is!
Bij Korfbalvereniging De Corvers in Hilversum (vlakbij ’s Graveland) is iedereen welkom! Er zijn jeugdteams en seniorenteams. Vanaf 5/6 jaar kun je al meetrainen en vanaf 7 jaar kun je meespelen met wedstrijden!
Veel activiteiten
Korfbal is de enige gemengde sport ter wereld! En bij De Corvers organiseren ze ook nog eens heel veel leuke activiteiten, zoals spelletjes, familiedag, slaapfeest, kerstdiner en verschillende toernooien.
Kosten
Bij De Corvers kun je 5 x gratis meetrainen, voordat je besluit wel of geen lid te worden. Je kunt ook besluiten in eerste instantie alleen mee te trainen en geen wedstrijden te spelen als je nog wilt bekijken of je het echt wel leuk vindt. Het tarief is €44,75 per kwartaal voor kinderen van 7 t/m 12 jaar, dat is inclusief je contributie in, een trainingspak en twee wedstrijdshirts. Je hoeft dan alleen voor de schoenen en rokje/ broekje te zorgen. Als de kleding te klein is geworden, kun je deze omruilen voor een grotere maat.
Binnen en buiten
In de periode van maart tot ongeveer oktober wordt er per week 2 x buiten getraind op de Berensteinseweg in Hilversum en 1 x een wedstrijd gespeeld van oktober tot maart wordt er 1 x per week getraind in de kerkelandenhal en 1 x een wedstrijd gespeeld. Wedstrijden worden op zaterdag gespeeld.
Kom je een keer meetrainen?
Korfbalvereniging De Corvers
Beresteinseweg 152
1217 TM Hilversum
Prijs
€44,75 per kwartaal voor kinderen van 7 t/m 12 jaar (zie tekst)Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.