Loenense MHC
Op sportpark De Heul in Loenen waar iedereen op eigen niveau kan hockeyen!
Vanaf 7 jaar starten de jongens en meisjes met een jaar als trainingslid. Nadat ze in dit jaar de basis hebben geleerd kunnen ze deelnemen aan de competitie.
De kleuren van de club zijn: zwarte broek/rok, zwart shirt met rode en groene streep en rode sokken. Het tenue is verkrijgbaar bij: Winter-, Watersport Van der Laan, Straatweg 60, 3621 BS Breukelen.
Het dragen van scheenbeschermers en een gebitsbeschermer is voor alle spelers verplicht. Het is mogelijk om gebitsbeschermers te laten aanmeten door de tandarts. Een alternatief is de gebitsbeschermer die o.a. in het clubhuis te koop is.
Zonder gebitsbeschermer is het te gevaarlijk om te spelen, vergeet deze dus niet!
Loenense Mixed Hockeyclub
Rijksstraatweg 182
3632 AJ Loenen aan de Vecht
Prijs
€162,50 per half jaarToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.