Marjoleins Dance Studio
Kom danslessen volgen bij Marjoleins Dance Studio vanaf 1,5 jaar!
De Dance School heeft meerdere cursussen waar je aan mee kan doen. Dit is onder andere afhankelijk van de minimum leeftijd en jouw keuze uiteraard!
Of je nu van streetdance of hip hop houdt, of juist klassiek ballet leuk vindt. Het lesaanbod biedt danslessen voor elke leeftijd en ieder niveau. Bounce to the beat in de energieke lessen met coole moves op stoere muziek onder leiding van enthousiaste docenten. Heb je liever iets rustigers? Kijk dan naar onze klassieke lessen. Voor baby, peuter en kleuter hebben zij ook speciale ontwikkelde danslessen. Wil je liever zingen of acteren? Dan is de les zang, dans & drama wellicht iets meer voor jou. Een uiteenlopend aanbod voor jongens en meiden in alle leeftijden.
Bij kleuterballet leer je als 1,5- tot 6-jarige de beginselen van klassiek ballet, jazz dance en meer. Ben je 6 dan mag je naar de groep Klassiek ballet of Jazz Dance. Het aanleren van de danstechniek staat centraal, maar je leert ook gebruik te maken van je spieren met plezier!
Ook leuk is Kidzdance, met een vrolijke warming up, goed te volgen oefeningen en lekker dansen op Top 40 muziek!
Meer informatie
Klik voor meer informatie per cursus, filmpjes en om je in te schrijven voor de gratis proefles door naar de website via onderstaande link!
Feestje
Je kunt hier ook je feestje geven. Wat dacht je van een te gekke workshop met al je vrienden of vriendinnen?! Kijk hier voor meer info over een dansfeestje bij Marjoleins Dance Studio!
Marjoleins Dance Studio
Melis Stokelaan 6
1215 JK Hilversum
Openingstijden
Lessen duren 45 minuten, 60 minuten of 75 minuten.Kijk op de site voor de lestijden per cursus.
Prijs
Kleuterballet €145 per half jaar. Prijzen verschillend per cursus, zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Theaterlessen in Weesp
Spelen, improviseren én je eigen voorstelling maken bij Jeugdtheaterschool TIJ!
ABC zwemles Blaricum
Wat een heerlijk zwembad heeft R&A Sports en Swimming toch gebouwd in de Blaricummeent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Waarom zwemles volgen bij R&A?
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
Culturele uitjes voor het hele gezin!
Ben je op zoek naar een lekker kidsproof en cultureel uitje? Dan hebben wij dé tips voor jou!