
Hip Hop voor Boys Only
Hip Hop Dance voor Boys Only, kom naar Marjoleins Dance Studio!
No girls allowed! Een Hip Hop les voor alleen jongens. Veel jongens vinden het supervet om te dansen maar willen niet altijd tussen de meiden staan. Benjamin leert deze stoere boys bij Marjoleins Dance Studio de allercoolste hip hop moves. Aan het einde van de les werk je aan een gave choreografie. Aarzel niet en geef je op!
Voor jongens vanaf 7 jaar
Gratis proefles
Kom langs voor de proefles. Klik door voor meer informatie via de roze button.
TIP: Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste tips zo in je mailbox!
Marjoleins Dance Studio
Melis Stokelaan 6
1215 JK Hilversum
Openingstijden
Zie de website voor de actuele tijdenPrijs
Zie de website voor de actuele kosten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!