Klassiek ballet
Altijd al een échte ballerina willen zijn? Leer nu klassieke ballet bij Marjoleins Dance Studio!
‘Pas de trois’!
Pliés, tendus, glissés, grands battements, port de bras, glissade, jeté, balancé, pas de chat; een kleine greep uit de vele passen die het klassiek ballet kent. Alle leerlingen vanaf 6 jaar leren bij Marjoleins Dance Studio uiteindelijk deze passen en leren daarnaast ook hoe zij danstechnisch met een juist spiergebruik/lichaamshouding deze passen goed kunnen uitvoeren. Het aanleren van de danstechniek staat centraal, maar maakt een ‘pas de trois’ met expressie en dansplezier.
Royal Academy of Dance, London.
Het klassieke ballet kent vijf stijlen waarin lesgegeven kan worden; de Amerikaanse, Russische, Franse, Deense en Engelse stijl. Marjolein heeft gekozen voor de Engelse stijl van de Royal Academy of Dance, London.
De R.A.D. werkt met een syllabus gebaseerd op de ervaring en vakbekwaamheid van vele gerenommeerde ballet docenten en ballet dansers. Deze syllabus is bijzonder goed afgestemd op niveau en leeftijd. De moeilijke ballettechniek wordt op een verantwoorde en plezierige wijze aangereikt en is daarom heel geschikt voor kinderen en jong volwassenen. Elke syllabus kan afgesloten worden met een internationaal erkend examen. Leerlingen van Marjolein zijn aangenomen en inmiddels ook afgestudeerd als HBO dansdocent.
Gratis proefles
Kom langs voor de proefles. Klik door voor meer informatie via de roze button.
TIP: Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste tips zo in je mailbox!
Marjoleins Dance Studio
Melis Stokelaan 6
1215 JK Hilversum
Openingstijden
Zie de website voor actuele tijdenPrijs
Zie de website voor actuele kosten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.