Maymun Kinderyoga
Nieuw: kinderyoga in Laren! Vrolijke en ontspannen lessen met altijd een creatieve afsluiting.
Kinderyoga is spelen met yoga en staat bij Maymun Kinderyoga in het teken van plezier! Elke groepsles staat een thema centraal: Circus, lente, op reis, de zon etc. Naar aanleiding van dit thema leren de kinderen yogahoudingen en doen zij ademhalings- en ontspanningsoefeningen, meditatie, visualisatie en massages.
De les wordt afgesloten met iets creatiefs zoals een lied of een dans.
De lessen worden gegeven door gediplomeerd Kinderyoga docente Charlotte Ertekin – van Haselen, op vrijdagmiddag en zijn opgesplitst in 2 leeftijdsgroepen:
Naam Leeftijd Tijdstip
De leeuwen 6-8 jaar 14.00 tot 15.00 uur
De Vlinders 3-5 jaar 15.30 tot 16.30 uur
Locatie
Peuterspeelzaal Binckie
Kostverloren 7 in Laren
Meer informatie
Wil je meer informatie of een keer een les proberen neem dan contact op met Charlotte Ertekin-van Haselen 06-42099669 of stuur een mail aan: cmmvanhaselen@yahoo.co.uk
Maymun Kinderyoga
Kostverloren 7
1251 MZ Laren
Openingstijden
Zie tekstPrijs
Losse les €10, 5-rittenkaart €45 en 10-rittenkaart €90Toon op kaart
Meer inspiratie
ABC zwemles Blaricum
Wat een heerlijk zwembad heeft R&A Sports en Swimming toch gebouwd in de Blaricummeent!
Guppenclub ponyclub
De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!
KasteelKookclub
Doe mee met deze kookclub op het Muiderslot, meld je kind nu vast aan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Halloween uittips in ’t Gooi
Trick or treat! Wie met Halloween lekker wil griezelen kan in 't Gooi zijn hart ophalen. We verzamelden de allerleukste kidsproof Halloween activiteiten!
8x Buitenspeeltips voor kinderen van 0-13 jr
Check snel deze fijne tips om volop buiten te spelen en waarom buitenspelen zo belangrijk is voor kinderen!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.