Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naar het Mediamuseum in de herfstvakantie

Plan deze herfstvakantie een dag vol plezier en verwondering bij Beeld & Geluid in Hilversum!

Wij hebben een bijzonder, leerzaam, maar vooral leuk dagje uit voor jullie in deze vakantie; check het Mediamuseum in Hilversum!

Dit interactieve museum van Beeld & Geluid is dé plek om samen de wereld van media te ontdekken. Wij komen hier heel graag met onze kinderen en ontdekken steeds nieuwe dingen (ik ben zelfs te zien in één van de spellen, heb je mij al gevonden?).

Extra activiteiten in het Mediamuseum

Kinderen kunnen volop kijken, spelen, speuren en zelf aan de slag. Ga op zoek naar dieren in het Mediamuseum met de speurtocht Kras de dieren, kleur een speciale 75 jaar TV Donald Duck-kleurplaat en ontdek hoe televisie, radio, games, nieuws en social media worden gemaakt.

Er is nog veel meer te zien. Wandel langs 75 televisies uit 75 jaar televisie en ontdek bijzondere schatten uit de Nederlandse televisiegeschiedenis bij Heel Holland Zoekt. Deze herfstvakantie staat daar onder andere Sesamstraat in de spotlights.

Willen jullie nog meer media-avontuur? Combineer jullie bezoek dan met Hillywood Tours en maak een rit over het Media Park.

Een gezellig herfstvakantie-uitje voor nieuwsgierige kinderen én hun ouders!

75 jaar televisie

Bezoek de bijzondere installatie ‘Beleef 75 jaar TV’. Wandel langs 75 werkende televisietoestellen, die de complete Nederlandse tv-geschiedenis van 1951 tot nu tot leven brengt. Voor ieder jaar staat er één historisch passend toestel opgesteld. Je loopt letterlijk langs de evolutie van het televisietoestel. Van de allereerste houten zwart-witkasten met bolle beeldbuizen tot de nieuwste, flinterdunne flatscreens.
Elk van de 75 schermen toont memorabele beelden uit het specifieke bouwjaar van die televisie. Denk hierbij aan historische mijlpalen en nostalgische programma’s zoals:
• De Watersnoodramp (1953)
• De maanlanding (1969)
• De winst van het EK voetbal (1988)
• De start van de realityshow Big Brother
• De traan van Máxima tijdens het koninklijk huwelijk

Erg leuk voor ouders en de opa’s en oma’s om samen met je kinderen te zien!

Samen ontdekken en spelen

Naast alle extra’s beleven jullie natuurlijk ook de vaste zones van het Mediamuseum. Met de persoonlijke Museum app wordt elk bezoek afgestemd op jullie interesses. Neem dus je telefoon met een volle batterij mee! Een leerzaam én gezellig dagje uit.

Meer info & tickets

Klik op de roze button en plan jullie bezoek aan het Mediamuseum in Hilversum!

 

Dagelijks geopend

Beeld en Geluid

Media Parkboulevard 1

1217 WE Hilversum

Openingstijden Zie website. Klik door via de roze button
Prijs zie website, klik door via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Beeld en Geluid

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar het Mediamuseum in de herfstvakantie

Plan deze herfstvakantie een dag vol plezier en verwondering bij Beeld & Geluid in Hilversum!

Herfstvakantie in Hilversum

Van Cinekid en kermis tot klimmen en knutselen: ontdek samen de Hilversum Herfstspecial vol activiteiten!

Overdekt crossen in de herfstvakantie!

Beleef een herfstuitje vol actie bij Indoor Mountainbike Almere. Voor gezinnen met kids vanaf 7 jaar.

Herfstvakantie bij R&A Blaricum

Zwem, spring en ontdek plezier in Blaricum!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

20x tips in ’t Gooi voor in de herfstvakantie

Heb jij al bedacht wat je allemaal gaat doen? Naar een museum, zwembad, workshop, film of lekker naar buiten? Wij inspireren je graag met de leukste tips! Geniet van de herfstvakantie, Maud

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Waarom zwemles volgen bij R&A?

Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....