Bikkelvaartocht
Ga met een fluisterboot het bikkelkoude water op en ervaar de winter!
Ga met een fluisterboot het bikkelkoude water op. Ervaar hoe de winter de Nieuwkoopse Plassen in zijn greep heeft!
Winter op de Nieuwkoopse Plassen
Waan jezelf een poolreiziger, als de wind om je oren suist. Tijdens de tocht speur je met verrekijkers naar de vogels die deze winter rondom de Nieuwkoopse Plassen verblijven, zoals de smienten en de koolganzen. Ook als het buiten nog niet zo koud is, waan je je tijdens de Bikkelvaartochten alvast in winterse sferen.
Varen en een korte wandeling
Om even op te warmen ga je halverwege de boottocht aan land voor een korte wandeling. Daar bakken jullie, onder het genot van een beker warme chocolademelk, een broodje boven een vuur.
Na de bikkeltocht op de Nieuwkoopse Plassen kun je bij Café-Restaurant Tijsterman in de hooiberg opwarmen met een heerlijke kop snert, een pannenkoek of andere winterse snack (niet bij de tocht inbegrepen).
Kijk voor meer informatie en aanmelden op de website via de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurmonumenten
Noordereinde 54B
1243 JJ 's-Graveland
Openingstijden
Meerdere data en tijden. Kijk voor een overzicht op de website via de roze button.Prijs
Vanaf €7,-Toon op kaart
Meer inspiratie
SoWhat Kinderconcert
SoWhat speelt klassiek, jazz en speelse klanken voor kinderen van 1 tot 92!
Peppa Pig Live – Samen op stap | 2+ (try-out)
Oink, oink! Peppa Pig is terug in een splinternieuwe, vrolijke theatervoorstelling bij Speeldoos in Baarn
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.