Bouw je eigen insectenhotel
Ga op jacht naar insecten en bouw een eigen insectenhotel bij Natuurmonumenten Gooi en Vechtstreek!
Kom op zondag 17 maart naar ‘OERRR Bouw je eigen insectenhotel in ‘s-Graveland’ bij Natuurmonumenten Gooi en Vechtstreek! Deze activiteit is voor kinderen vanaf 6 jaar en duurt 2 uur.
Wandelen & eigen insectenhotel maken
Samen met de boswachter ga je op insectenjacht. Tijdens deze wandeling leer je hoe insecten hun weg naar huis vinden. Vinden jullie samen misschien een lieveheersbeestje, gaasvlieg of een hommel? Zij willen allemaal een broedplek of onderdak. Aan het einde van de wandeling maakt je een super-de-luxe insectenhuisje voor in je eigen tuin!
Knutsel mee! Voor meer info en tickets druk je op de roze websitebutton.
Tip: Ga daarna gratis ravotten in Speelnatuur van OERRR en warm op met chocolademelk bij restaurant Brambergen!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurmonumenten
Noordereinde 54B
1243 JJ 's-Graveland
Openingstijden
Zie website voor de exacte tijden.Prijs
Volwassenen: Kinderen:Normaal:€ 12,50 € 6,25
Ledenprijs: € 8,75 € 4,38
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Zomer in het Klimbos
Kom lekker klimmen in de zomervakantie in het klimbos Lage Vuursche in Baarn.
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten
De Toren in Naarden beklimmen
Klim, kijk en ontdek Naarden van boven deze zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-tank rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!