Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek natuur bij Hilversum

Ga samen met de boswachter mee op avontuur!

Binnen tien minuten rijden van Hilversum liggen de buitenplaatsen van Gooi en Vechtstreek. Het Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek van Natuurmonumenten is het centrale vertrekpunt van deze prachtige natuurgebieden. Vanuit het bezoekerscentrum wandel je zo het bos in.

In het bezoekerscentrum zelf vind je een interactieve tentoonstelling over de natuur in de omgeving, een winkel waar je terecht kunt voor onder meer vogelvoer- en huisjes, leuke cadeautjes, verzorgingsproducten en wandelgidsen.

Jaarrond worden er vanuit het bezoekerscentrum verschillende activiteiten georganiseerd, waarbij voor jong en oud veel te beleven en zeker ook te leren is. Je kunt samen met de boswachter op zoek naar sporen, je eigen kinderfeestje organiseren of een speurtocht doen. Of ga samen met de boswachter op ontdekkingsreis door de ’s-Gravelandse Buitenplaatsen Boekesteyn en Schaep en Burgh en zie dingen waar je eigenlijk geen weet van hebt. Tijdens de evenementen van Natuurmonumenten maken kinderen op een leuke en laagdrempelige manier kennis met de natuur.

Naast het Bezoekerscentrum ligt de bijbehorende OERRR Speelnatuur, een natuurspeeltuin voor het hele gezin. Meer dan een halve hectare bomen, water, zand, bloemen, modder en beesten. Speelnatuur is een natuurparadijs waar je heerlijk kunt ravotten en lekker vies worden.

Handig om te weten
– Koop voor de activiteiten van Natuurmonumenten van tevoren je tickets online
– Voor parkeren en spelen bij de speelnatuur van OERRR vraagt Natuurmonumenten een bijdrage van niet-leden. Het beheer van natuur, erfgoed en recreatieve voorzieningen is kostbaar. Leden van Natuurmonumenten maken gratis gebruik van deze faciliteiten.

Deze activiteiten zijn heel geschikt voor gezinnen met kinderen vanaf 4 jaar!

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en tickets!

Tip: Ga daarna gratis ravotten in Speelnatuur van OERRR en bestel iets lekkers ’to-go’ bij restaurant Brambergen!

Natuurmonumenten

Noordereinde 54B

1243 JJ 's-Graveland

Openingstijden zie website voor het actuele aanbod
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Natuurmonumenten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomerkasteel Muiderslot

Van circus en kindertheater tot wateractiviteiten en creatieve workshops bij het Muiderslot in Muiden.

Zomer à la Singer

Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!

ZomerLab op Pampus

Proefjes doen, bouwen, testen en ontdekken op een echt forteiland

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje

Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!

Zomervakantie bij Singer Laren

Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!

Uittips zomervakantie in ’t Gooi

Zomervakantie | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.

Hilversum Zomerspecial

Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum