Zwemles bij de Meent
Leer zwemmen en haal het ABC-diploma bij Zwembad de Meent in Breukelen!
Zwemles ABC
Bij de Meent ga je aan de slag met de schoolslag, borstcrawl, duiken en survival. Je leert steeds weer nieuwe dingen, elke keer leer je er weer wat bij.
Lesdagen
Er wordt zwemles gegeven op de maandagen, dinsdagen, donderdagen, vrijdagen en zaterdagen. De lessen zijn 1x per week en duren 60 minuten.
Kosten
Een zwemleskaart voor 4 weken zwemles bedraagt €44,80. Eenmalige inschrijving kost €30,80.
Oefenuurtje
Wil je tussendoor oefenen? Dat kan! Iedere zondag kun je tussen 10:00 en 12:00 komen oefenen in het zwembad. Dit gebeurt natuurlijk onder toezicht van een begeleider.
Wil jij ook leren zwemmen bij de Meent? Klik dan op de roze button.
Tip: Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Natuurzwembad De Meent
De Meent 1
3621 VS Breukelen
Openingstijden
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdagPrijs
€44,80 4-wekenkaart€30,80 eenmalige inschrijving
€5,20 toegang begeleider bij oefenuurtje
Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.