
Virtual Reality feestje 10+
Ultracool VR kinderfeestje voor stoere kids die van gamen houden bij One Hour Lockup in Naarden!
Wij hebben ‘m al voor je getest: het VR-kinderfeestje van One Hour Lockup. Met maximaal 8 personen (10+) kom je hier in een virtuele wereld: je krijgt een VR-bril en twee controllers en speelt samen een gaaf computerspel.
Zo loop je in de game rond op een onbewoond eiland en ga je op zoek naar eten, drinken en een schuilplek. Of je komt in een wereld terecht met vliegende eilanden vol prachtige dieren. Of je treedt binnen in een pyramide in Egypte en vindt de weg naar de top. Welke escapegame je ook kiest, dit is echt een heel gaaf partijtje! (Volgens een aantal jongens op ons testfeestje: het vétste feestje ooit!)
Ook in een VR-escapegame draait het om samenwerken.Je hoort en ziet elkaar in de virtuele wereld en je hebt elkaar nodig om het einde te halen. Je zult dus echt als team aan de slag moeten om samen puzzels op te lossen en steeds een stapje verder te komen. Je bent actief bezig met bijvoorbeeld virtueel een hut bouwen, diamanten verzamelen, klimmen of pijl en boog schieten.
En extra leuk: ouders en/of begeleiders kunnen de hele game meekijken. Via schermen boven de kinderen zie je precies wat zij zien en kun je het hele spel volgen. Je mag tijdens het spel ook foto’s en filmpjes maken, die zijn echt zo leuk om later terug te kijken!
Klik via de roze button door naar de site van One Hour Lockup om het verjaardagsarrangement te bekijken. Veel plezier!
One Hour Lockup
Amsterdamsestraatweg 43D
1411 AX Naarden
Prijs
Klik door naar de site voor actuele arrangementsprijzenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips om buiten te zwemmen in het Gooi!
Als de temperaturen oplopen en het echt zomers weer is, zoeken wij met de kinderen graag de verkoeling. Maar waar is dat fijne strandje met de faciliteiten waar jij naar zoekt? Of juist dat rustige plekje zonder al te veel toeters en bellen? Check hier onze tips voor heerlijke plekjes aan het water!
11 x Restaurants met speeltuin én terras in het Gooi!
Zin in een terrasje in het Gooi? En willen de kinderen lekker spelen? Dat kan! Samen genieten op terras mét speeltuin. Want wat is er lekkerder dan buiten zijn.... zeker met een hapje eten op het terras. Genieten terwijl de kinderen fijn spelen in de speeltuin! Ik kijk er vreselijk naar uit. Bij deze hotspots in de regio het Gooi (of net even daarbuiten) is het voor iedereen genieten!
7x terras aan het water in ’t Gooi
Wat is er nu fijner dan op een zwoele zomeravond heerlijk samen te eten op het terras aan het water? Of misschien willen jullie voordat je een bootje huurt de knorrende magen vullen met een lekkere lunch. Bezoek één van de deze vijf restaurants in het Gooi en waan je even op vakantie!